Willa Krokus Międzygórze
+48 74 813 51 01

Zima w Międzygórzu

Zima w Międzygórzu to piękny czas. W sam raz na aktywny wypoczynek i relaks w cichej i spokojnej atmosferze. Otaczające Międzygórze góry i pagórki doskonale nadają się do wędrówek dla przedstawicieli wszystkich pokoleń. Choć pamiętać należy, że zima w tych stronach często jest mroźna i śnieżna. 

Międzygórze to perła Dolnego Śląska od lat przyciągająca turystów nie tylko z Polski, ale i wielu innych krajów. Unikalny klimat, niezwykła architektura, ale też wszech obecny spokój sprawiają, że jest to jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku z prawdziwego zdarzenia z dala od hałasu i codziennych problemów. 

Pobyt w Międzygórzu można łączyć oczywiście z aktywnym wypoczynkiem – okolica to świetne tereny do uprawiania narciarstwa biegowego, a położony nieopodal ośrodek w Czarnej Górze jedno z najlepszych miejsc do jazdy na jednej lub dwóch deskach. 

Liczne atrakcje samego Międzygórza, ale i całej Kotliny Kłodzkiej sprawiają, że warto wpaść w te strony nie tylko na weekend ale i wakacyjny urlop.

Gorąco zachęcamy zatem do odwiedzenia Międzygórza i Willi Krokus w okresie zimowym. Wszystkim gościom Willi Krokus oferujemy:

  • bezpłatny parking, 
  • bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi), 
  • miejsce do rozpalenia ogniska oraz zorganizowania grilla, 
  • dostępną dla wszystkich kuchnię z pełnym wyposażeniem, 
  • piękną i klimatyczną salę kominkową,
  • możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego dla niemowląt. 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14,00 (w dniu przyjazdu) i trwa do godz 11,00 (w dniu wyjazdu).
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14,00 (w dniu przyjazdu) i trwa do godz 11,00 (w dniu wyjazdu).